Hediye İnternet

Ücretsiz İnternet Kampanyaları 2023

Written by admin

Ücretsiz internet kampanyaları sayesinde tüm operatörlere mensup kullanıcılara çeşitli hediyeler verilir. Bu sık verilen hediyelerin başında ise bedava internet geliyor. Çeşitli bedava internet kampanyalarına dahil olarak siz de hattınıza hediye internet tanımlatabilirsiniz. Bedava internet kampanyaları işleyişi her operatörde farklılık gösteriyor. Kimi operatörlerde bedava internet hakkı ilgili operatörün mobil uygulaması aracılığıyla veriliyor, kimi operatörlerde ise mobil uygulamaların yanı sıra SMS göndererek de bedava internete sahip imkanı tanınıyor.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Vodafone ücretsiz internet kampanyaları kapsamında sizlerde belli dönemlerde verilen bedava internet hakkından yararlanabilirsiniz. Vodafone bedava internet hakkından yararlanmak için,

 • Vodafone faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız,
 • Hattınızı Vodafone’a taşımanız,
 • Hattınızın kısıtlı olmaması

Gerekir. Bu şartları taşımanız durumunda Vodafone bedava internet hakkından sizlerde yararlanabilirsiniz. Ücretsiz internet kampanyaları kapsamında Vodafone tüm abonelerini adeta coşturuyor.

Vodafone E-Faturaya Geç Bedava İnternet Kazan

Vodafone’un abonelerine sunduğu en büyük ayrıcalıklardan biri de budur. Vodafone almış olduğu bu kararla çevreci olduğunu bir kez daha kanıtladı. Ücretsiz internet kampanyaları kapsamında en çok tercih edilen bedava internet fırsatı budur. Vodafone ücretsiz internet kampanyaları ile beraber abonelerinin e-faturaya geçmesini sağlayarak doğaya olan saygısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Faturalarınızın kayıtlı olduğu adres yerine mail ile alarak siz de hem doğaya katkı da bulunabilir hem de Vodafone bedava internet hakkı elde edebilirsiniz. Faturanızı mail olarak almak için “EFATURA” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mail adresinizi yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Bu aşamadan sonra faturalarınızı efatura şeklinde alacaksınız ve anında 1 GB bedava internet kazanacaksınız.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet

Vodafone 5 GB bedava internet kazanmak için “Vodafone Yanımda” uygulamasını ilk defa telefonunuza indirmiş olmanız gerekiyor. Telefonuna “Vodafone Yanımda” uygulamasını ilk defa indiren kişilere Vodafone 1 hafta boyunca kullanabileceği 5 GB bedava internet hakkı veriyor. Ücretsiz internet kampanyaları bakımından en kolay bedava internet hakkı elde edilebilen yöntem budur.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Ücretsiz internet kampanyaları kapsamında en kolay elde edilen bir başka bedava internet yöntemi de budur. Eğer sim kartınız 4.5G uyumlu değilse size en yakın Vodafone bayisine giderek 4.5G uyumlu hatta ücretsiz bir şekilde geçebilirsiniz. Bu işlemin ardından 1 GB bedava internet hakkı hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Çark ile Bedava İnternet Kazan

Vodafone kullanıcıları tarafından en çok kullanılan bedava internet yöntemlerinden biri de budur. Vodafone Yanımda uygulamasına girdikten sonra çarkı çevirerek çeşitli ödüllere sahip olabilirsiniz. Bu ödüller,

 • 1 GB günlük internet
 • 2 GB haftalık internet
 • 250 MB günlük internet
 • 5 GB bedava internet
 • 7 gün boyunca ücretsiz sosyal medya kullanma

Bu ödüllerin dışında ayrıca bedava dakika hakkı da kazanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları

En çok tercih edilen operatörlerden biri de Turkcell’dir. Turkcell ücretsiz internet kampanyaları ile siz de sık sık bedava internet hakkına erişebilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için çeşitli fırsatları değerlendirebilirsiniz. Mevcut tüm fırsatlar yalnızca Turkcell aboneleri için geçerlidir. Siz de Turkcell dünyasının ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız hattınızı Turkcell’     e taşıyabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanma yöntemini bilmeyenlerin sayısı neredeyse yoktur. Salla Kazan uygulamasına girerek her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamanın ana ekranında yer alan hediye simgesine tıklayıp telefonunuzu kısa süre sallamanız yeterlidir.

Turkcell 4.5G’ye Geç Bedava İnternet Kazan

Tıpkı diğer operatörlerde olduğu gibi Turkcell’de de hattınızı 4.5G’ye çevirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell hattınızı 4.5G destekli hatta çevirerek tam 3 GB bedava internet hakkı elde edebilirsiniz. Hattınızı 4.5G’ye geçirdikten sonra “Dijital Operatör” uygulamasına giriş yapıp hediyenizi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Faturasız Hattan Faturalıya Geç 2 GB Bedava İnternet Kazan

Ücretsiz internet kampanyaları kapsamında en az bilinen bedava internet yöntemlerinden biri de budur. Faturasız hat sahiplerinin faturalı hatta geçmesiyle birlikte 7 gün boyunca 2 GB bedava internet hakkı hatlarına tanımlanacaktır. Faturalı hatta geçtikten sonra Dijital Operatör uygulamasından hediye havuzu sekmesine tıklamanız yeterlidir.

UpCall ile 1 GB Bedava İnternet

UpCall uygulamasını cep telefonuna indiren Turkcell hat sahipleri, 1 GB bedava internet hakkından yararlanabiliyor. Her gün yalnızca 50 bin kişiye bedava internet hakkı veriliyor. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanız yararınıza olacaktır.

Goller Cepte Bedava İnternet

Tuttuğunuz takım gol attıkça bedava internet kazanmak ister misiniz? O halde,

 • Beşiktaş’ı destekleyenler “Goller Cepte 1903”
 • Galatasaray’ı destekleyenler “Goller Cepte 1905”
 • Fenerbahçe’yi destekleyenler “ Goller Cepte 1907”
 • Trabzonspor’u destekleyenler “Goller Cepte 1967”

Uygulamasını indirerek bu fırsattan yararlanabilir. Ücretsiz internet kampanyaları kapsamında takımınızın attığı her golde 500mb bedava internet hakkı elde edeceksiniz.

Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

Az sayıda Turkcell abonesi tarafından bilinen bedava internet yöntemlerinden biri de budur. 1 GB bedava internet ile 5 GB bedava internetin yanı sıra bedava SMS ve bedava dakika imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Turkcell BIP uygulamasına girerek yukarıda keşfet kısmına “Sürpriz Nokta” yazıp aramanız ve çıkan sonuca giriş yapmanız yeterlidir. Bu kanalı takip ettikten sonra “Oyna” diyerek çıkan ekranda kutuları toplamanız bedava internet kazanmanız için yeterli olacaktır.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları ile siz de çeşitli hediye fırsatları ile beraber bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Türk Telekom ile çok sayıda hediye internet fırsatından yararlanmanız mümkündür. Bunun için size en uygun olan kampanyaya dahil olmanız yeterli olacaktır.

SelfyCard 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfycard bilgilerinizi Selfy uygulamasına girerek 7 gün boyunca kullanabileceğiniz 5 GB bedava internet hakkınız hattınıza tanımlanacaktır. Ücretsiz internet kampanyaları fırsatlarından yararlanmak için size en uygun olan kampanyayı seçebilirsiniz.

Selfy 1 GB Bedava İnternet

Selfy ile 1 GB bedava internet kazanmak için 25 lira ve üzeri bir yükleme yapmanız yeterli olacaktır. 25 lira ve üzeri yükleme yaptıktan sonra “MOR HEDIYE” yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom operatörüne yeni geçen herkes 500 MB bedava internet hakkı elde ediyor. Bunun için Türk Telekom operatörüne geçtikten sonra “DENEME” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Arayanı Bil 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları kapsamında 1 GB hediye internet kazanabilmek için arayanı bil kampanyasına dahil olmanız gerekecek. Arayanı bil servisine kayıt olmak için “PLUS” yazıp 7065’e kısa mesaj gönderin. Bu aşamadan sonra hattınıza otomatik olarak 1 GB bedava internet hakkı tanımlanacaktır.

Türk Telekom Ücretsiz Sosyal Medya Kullanım Kampanyası

7 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden tüm sosyal medya platformlarını ücretsiz kullanmak ister misin? O halde cep telefonunuzdan “SOSYAL PAKET” yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz internet kampanyaları ile siz de her anı dolu dolu geçirebilirsiniz.

About the author

admin

20 Comments

Leave a Comment