Hediye İnternet

Tüm Operatörlerden Bedava İnternet Fırsatı, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye İnternet

Written by admin

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone günden güne sayısını arttırdığı erişim alanı ve bölgesi ile birlikte, büyükten küçüğe her yaştan kullanıcının dünya üzerindeki erişim ihtiyacı duyulan bilgi, belge, haber vb. nitelikteki verilere kolaylıkla ve zahmetsiz şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Günümüzde kullanılan akıllı telefonlar, tabletler ve kişisel bilgisayarlar sayesinde bulunduğumuz her alanda kolaylıkla ulaşım sağlamak isteyeceğimiz dijital dünyaya erişimi kolaylaştıran en büyük operatör şirketlerinden olan Vodafone kullanıcılarına sunduğu avantajlı internet paketlerinin yanı sıra ücretsiz, yani bedava internet paketleri kazanma şansları da sunarak insanların ihtiyaç duyduğu bilgilere ücretsiz ve en hızlı şekilde ulaşmasını sağlar. Vodafone kullanıcılarının düzenli olarak kullandığı paketlerindeki GB miktarlarını bitirdikleri zaman ihtiyaçları olan internete herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla telefonlarına tanımlayabilmeleri için çeşitli kampanyalar ile birlikte bedava internet paketleri sunmaktadır. Bu paketlerden yararlanabilmek için kampanyaya katılım koşullarını sağlamak gerekmektedir. Vodafone yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirerek buradaki kampanyaları takip edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone kullanıcıları için hazırlanmış olan Vodafone yanımda uygulaması sayesinde kullanım bilgilerinizi (borç, fatura, GB…vb.) öğrenebileceğiniz gibi Vodafone’un sizler için hazırlamış olduğu internet kampanyalarını detaylı olarak inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer almakta olan “arkadaşlarını davet et 9 GB” bunun yanı sıra “sevdiklerini Vodafone’li yap 30 GB” ve Vodafone bana ne var çarkını çevirerek farklı GB miktarlarında olan bedava internet paketlerinde yararlanabilirsiniz.

Bana Ne Var Bedava İnternet Paketi

Telefonunuza yüklediğiniz Vodafone yanımda uygulaması sayesinde uygulama içerisinde yer almakta olan hediye çarkını çevirerek 5 GB’a kadar bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Bana ne var hediye çarkı sayesinde bedava internet kullanımı yanı sıra farklı kullanım hakları ve çeşitli indirim kuponları da kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet

Vodafone’dan ücretsiz internet kullanımı paketi kazanabilmek için arkadaşlarınızı Vodafone yanımda uygulamasını kullanmaya davet ederek hediyenizi alabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu yöntem sayesinde hem siz hem de davet ettiğiniz arkadaşınız kolaylıkla 9 GB bedava internet kullanımı kazanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasında bulunan arkadaşını davet et bağlantısını mesajlaşma uygulamaları üzerinden rahatlıkla arkadaşınıza yollayarak arkadaşınızın bu bağlantıyı tıklayıp uygulamayı indirmesini sağlayabilirsiniz.

Freezone Bedava İnternet

Vodafone’un genç kullanıcıları için farklı ve çeşitli kampanya ve kullanım haklarının bulunduğu Freezone aboneleri için de bedava internet kullanımı kazanma şansı bulunmaktadır. Vodafone Freezone’lu kullanıcıların bedava internet kullanım hakkı kazanabilmeleri için hatlarına 30 TL ve üzerinde yükleme yapmaları yeterli olacaktır.26 yaş ve altı kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış olan Freezone dünyasına katılmak ve gerekli tutardaki yüklemeyi yapmak sizlere ek olarak 2 GB bedava internet kullanım hakkı kazandıracaktır. Gençlere yönelik hazırlanan diğer kampanyalardan da faydalanabilmek için hemen Freezone’a geçebilirsiniz.

E-Fatura Bedava İnternet

Gelişen ve dijitalleşerek büyüyen dünya ile birlikte çoğu doküman artık sadece kağıt üzerinde değil, dijital ortamda rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Hem tasarruf açısından hem de daha çok ağacı yani canlıyı korumak açısından E-fatura uygulamasını tercih etmek oldukça yararlı olacaktır. Vodafone da israfı önlemek adına E-faturaya geçen kullanıcılarını 1 GB hediye internet kullanımı tanımlamaktadır-fatura sayesinde fatura detayınızı SMS olarak öğrenebileceğiniz gibi bedava internet kullanımı kazanmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümünü kullanarak EFATURA boşluk ardından e-posta adresinizi de ekleyerek 7000’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

İnternet Avcıları Oyunu Bedava İnternet

Vodafone’un bedava internet kullanımı avantajlarından yararlanabilmek için bir diğer yol ise telefonunuza indireceğiniz internet avcıları uygulaması olacaktır. Uygulamayı telefonunuzu indirdikten sonra giriş yapıp etrafta uçuşmakta olan bitleri yakalayarak 4 GB’a kadar bedava internet kullanımını rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Seviyorum İnterneti Bedava İnternet

İnternet alışkanlıklarınızı belirlemek adına Vodafone’un yapmış olduğu teste katıldıktan sonra 3 GB’a kadar bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Test sonucunda telefon ekranına numaranızı girdikten sonra size ulaşacak kodu kullanarak hattınıza tanımlanan interneti kullanabilirsiniz.

Vodafone 500MB Bedava İnternet

Acil internet kullanımına ihtiyaç duyduğunuz bir anda kolaylıkla edinebileceğiniz 500 MB internet paketi için telefonunuzun kısa mesaj bölümünü kullanarak NET 500MB yazıp 3636’ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone 8GB Bedava İnternet

Vodefon’un bedava internet kullanımı kampanyalarından olan 8 GB internet kazanma şansı sayesinde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 8 GB kazanabilirsiniz. Bedava internet kullanımından yararlandıktan sonra 1 ayın sonunda paketi iptal etmez iseniz kampanya kullanımı sona erdiği için diğer kullanımlarınız ücretlendirilecektir ve kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Bu bedava internet paketi kullanıcılara bir kereye mahsus olmak üzere deneme amacı ile sunulmaktadır. Daha önce kullanmayanlar için kampanyaya katılabilmek ve bedava internet kullanabilmek için telefonlarının kısa mesaj bölümünü kullanarak SUPER2GB yazıp 3636’ya göndermeleri yeterli olacaktır.

Pazartesi TL Yükle Bedava İnternet

Vodafone’un faturasız hatlara yönelik olarak hazırlamış olduğu bu kampanya sayesinde bedava internet kullanımı kazanabilmek için pazartesi günleri yapılacak olan TL yüklemelerine 2 GB bedava internet kullanımı kazanabilmeniz mümkün. Ayda bir kereye mahsus olarak yapacağınızı pazartesi TL yüklemelerine karşılık olarak 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone 4.5 G İnternet Kampanyası

Vodafone’un 4.5G uyumlu sim karta geçen kullanıcılar veyahut 4.5G hat açtıran kullanıcılara özel olarak bedava internet kullanımı sunmaktadır. Geçeceğiniz 4.5G uyumlu sim kart sayesinde hem bedava internet kullanım hakkı kazanabilir, hem de 4.5G hızı ile tanışabilirsiniz. Hattınızı ücretsiz bir şekilde yeni bir 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirerek 4 GB, mevcut hattınızı 4.5G kullanımına açarak da 1 GB internet kullanımından yararlanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 4.5G yazarak 4545’e mesaj yollayabilirsiniz.

Yükle Kazan Bedava İnternet

Vodafone’un yükle kazan bedava internet kampanyasından yararlanmak oldukça kolaydır. Sadece hattınıza yükleme yaparak bedava internet kullanımı kazanabilirsiniz. Hattınıza yaptığınız yüklemenin ardından Vodafone yanımda uygulamasını açarak, uygulama içerisinde bulunan “Bana Ne Var?” bölümünden size özel olarak hazırlanan hediyelere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapacağınız yüklemenin ardından telefonunuzun mesaj bölümünü kullanarak aralarında boşluk bırakmadan BANANEVAR yazarak 4455’e SMS yollayarak da ücretsiz hediyenizi alabilirsiniz. Yapacağınız TL yüklemesi için Vodafone yanımda uygulamasını kullanır iseniz 1 GB bedava internet kullanım hakkı da hattınıza tanımlanacaktır.

Bütün bu bedava internet kampanyalarının yanı sıra güncel hediyeler ve internet kullanım haklarından faydalanabilmek için, akıllı telefonlarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz Vodafone yanımda uygulaması sayesinde güncel ve size özel olarak hazırlanan kampanya ve teklifleri rahatlıkla ve anlık şekilde görüntüleyebilmeniz mümkün olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Şüphesiz en çok tercih edilen ve kaliteli iletişim ağı sağlayan Türk Telekom sayesinde ücretsiz olarak internet paketleri kullanabilmeniz oldukça mümkündür. İçinde yaşamakta olduğumu dijital dünya sayesinde her nerede olursak olalım bir tık uzağımızda olan güncel olay ve bilgileri rahatlıkla takip edebilmek için internet kullanımına ihtiyacımız olacaktır. Katılacağınız kampanyalar ve yüklemeleriniz sonucu kazanacağınız bedava internet paketleri sayesinde internet üzerinde ister aradığınız bilgiye ulaşabilir, isterseniz de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Faturalı ve faturasız kullanıcılara farklı şekillerde hazırlanan kampanyalara kısaca göz atacak olur isek;

Hayat Eve Sığar Kampanyası

Bütün dünya olarak yaşadığımız zor günlerin neticesinde kontrollü sosyal hayat dönemi ile bulunduğumuz ortamdaki yoğunluğa, HES kodumuza ve risk takibine ulaşabilmek için Hayat Eve Sığar uygulamasını kullanmaktayız. Kontrollü sosyal hayata geçişi rahatlıkla sağlayabilmek adına Türk Telekom Hayat Eve Sığar uygulamasına erişimi tüm mobil kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır.

 Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom’un sunmuş olduğu bu kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirdikten sonra giriş yaparak sil süpür kısmını kullanmanız gerekmektedir. Buradan kazanacağınız bedava internet kullanımı hakları kısa mesaj olarak bilgilendirme yapılarak hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Dünya üzerindeki israfı önlemek ve ağaçların kağıt için yaşamlarının sonlandırılmasının önüne geçmek adına Türk Telekom e-faturaya geçmek isteyen müşterilerine özel olarak 1 GB bedava internet kullanımı hediye etmekte. Bu kampanyadan ve kullanım haklarından yararlanabilmek ve doğaya ufakta olsa bir katkı sağlayabilmek adına telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 1GB mail adresiniz yazıp 3008’e mesaj gönderebilirsiniz. Yalnızca bir kere yararlanabileceğiniz bu kampanya mevcut e-fatura müşterilerini kapsamamaktadır.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Ücretsiz şekilde edinebileceğininiz 4.5G uyumlu sim kartınız sayesinde bu kampanyadan faydalanarak 30 GB bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Bireysel müşterilere sunulan bu kampanyadan yararlanabilme için Türk Telekom bayilerine giderek 4.5G uyumlu sim kartı ücretsiz olarak edinebilir, 30 gün geçerli olan 30 GB bedava internet paketini kullanım hakkını kazanabilirsiniz. Kampanyadan yalnızca 16/07/2019 tarihi öncesinden beri Türk Telekom müşterisi olan ve kampanya şartlarını sağlamakta olan bütün bireysel faturalı kullanıcılar yararlanabilmektedir. Kampanya süresi dahilinde kullanılmayan internet kullanım hakkı diğer aylara devredilemez.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Bedava İnternet Kampanyası

Otomatik fatura ödeme talimatı veren Türk Telekom kullanıcıları için hazırlanmış olan bedava internet kampanyası kapsamında yapmanız gerekenler; online işlemler veyahut banka aracılığı ile ödeme yaptığınız kullanımlarınızın olması ve bireysel Türk Telekom müşterisi olmaktır. Otomatik ödeme talimatı vereceğiniz faturalarınız sayesinde bir kereye mahsus olmak üzere 2 GB bedava internet kullanımı kazanmanız mümkün olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

En yüksek kullanıcı sayısına sahip olan ve iletişim ve dijital dünya dinamiklerini yakından takip eden Turkcell kullanıcılarına sunduğu bedava internet kullanımı hakları ile birlikte birçok kampanya sayesinde de ücretsiz internet kazanma şansı sunmaktadır. Bu bedava internet kampanyalarından bazılarını sıralayacak olur isek;

Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell kullanıcılarına sunduğu bu hediye sayesinde mobil hat kullanım potansiyeli olan müşterilere bedava internet fırsatlarından yararlanmalarını sağlamak ve kullanım genişliğini arttırabilmek için yeni hat alan müşterilerine 5 GB hediye internet kullanım hakkı vermektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümünü kullanarak HAT HEDIYESI 5GB yazıp 2020’ye yollamak yeterli olacaktır.

Turkcell Dijital 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell bu kampanya ile dijital operatör uygulaması hesabına giriş yaparak kredi veyahut banka kartı ile paket satın alımı gerçekleştiren bütün faturasız hat müşterilerine 2 GB bedava internet kullanım hakkı vermektedir.

Bip Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Bip uygulaması üzerinden bedava internet kazanabilmek için haftalık olarak en çok mesaj atma hedefine ulaşmış olmanız gerekmektedir. Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra BİP Yıldızları’nı takip ederek yarışmaya başlayabilmeniz mümkündür. İster arkadaşlarınıza ister grup mesajları atarak haftalık 100, 250, 500, 1000, 1500, 5000 ve 10.000 hedeflerine ulaşarak 1 GB -2 GB hediye internet kullanımı kazanabilirsiniz.

 Yeni ve güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilmek için Bip uygulamasını indirerek güncel yarışma ve bilgileri takip etmeniz de mümkündür.

Bedava İnternet Kampanyaları Ülkemizde cep telefonu ve internet kullanımı her geride bıraktığımız gün artıyor. Bu hal mobil operatörler arasında büyük bir rekabet ortaya çıkarıyor. Ülkemizde hizmet veren Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bu rekabetten karlı çıkmak suretiyle sürekli yeni kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalar arasında en çok rağbet gören ise şüphesiz bedava internet kampanyaları. İnsanların internete olan ihtiyacı arttıkça bedava internete olan ilgi de artıyor ve en çok bedava internet kampanyası yapan operatöre yöneliyor.

Özellikle içinde varolduğumuz karantina döneminde internet kullanımı ciddi oranda artış gösterdi. Mobil operatörler ise muhteşem kampanyalarla kullanıcıların karşısına çıkıyor ve sadece başvuru yaparak kullanıcılar bedava internet sahibi olabiliyor ve bedava internetin keyfini çıkarabiliyor.

İnternet fiyatlarının çok çok arttığı son zamanlarda, internet paketi yetmeyen binlerce insan ek paket almakta zorlanıyor. İşte tam burada mobil operatörlerin bedava internet kampanyaları döneme giriyor. Hiçbir ücret ödemeden bol GB’lar kazanabileceğiniz kampanyaları sizde merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.

Müşterileri memnuniyetine önem veren ve özel günleri asla atlamayan turkcell’de hem faturalı hem de faturasız hat müşterilerine özel ayrı ayrı hediye paketleri bulunuyor. Eğer siz de Turkcell abonesiyseniz sizin suretiyle listelediğimiz kampanyalara bir göz atın:

Çevreci Faturaya Geçiş Kazandırıyor Kampanyası

Bireysen faturalı hat müşterileri suretiyle geçerli olan kampanyaya katılmak bedava. Çevreyi koruma ve kağıt israfını önleme amaçlı düzenlenen bu kampanyada, e-fatura ya da sms faturaya geride bıraktığımız tüm müşteriler 2 GB bedava internet kazanıyor. E-fatura kampanyasına katılmak suretiyle güncel e- posta adresinizi yazarak, SMS faturaya geçmek suretiyle SMS FATURA yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Kampanyaya katılmak suretiyle biraz tez edin çünkü 01 Ocak Ayı Ayı 2021 tarihine kadar geçerli.

4.5G Hızını Deneme Kampanyası

Ücretsiz lan bu kampanyadan 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olup, 4.5G aboneliği olan tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir. Kampanya vaktinde 4.5G şebekelerinden verilecek olan veri indirme üst limiti abonelere özel 600 mbps olacaktır.

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli, katılmak suretiyle biraz tez edin.

Salla kazan BİP bedava internet

Turkcell mobil uygulamasına giriş yapın ve salla kazan ekranında telefonunuzu sallayın. Gelecek olan ekranda BİP ile salla kazan kanalına giriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Bu kampanya ile ayda bir defa hediye kazanabilirsiniz. Her ay aynı işlemi genelayarak haftalık 5GB ‘a kadar verilen hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kodu

SIM kartını kaybetmiş ya da SIM kartı değiştirmek isteyen kişiler SIM kart üzerinde belirleme edilen şifreyi göndererek 10 GB hediye internet kazanabilir. Kampanyadan yararlanarak 10 GB hediye internet kazanmak suretiyle ENHIZLI yaz boşluk bırak promosyon şifresini yaz ve 2222’ye gönder.

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası

GNC Turkcell kullanan gençlerin yararlandığı Turkcell GNÇ Çatlat kampanyası ile hem eğlenip hem de bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak suretiyle ilk evvelce GNÇ uygulamasını telefonunuza yükleyin. Uygulamaya giriş yaparak ÇATLAT’a tıklayın ve karşınıza çıkan iki adet yumurtayı kırın. Haftada iki gün kullanabileceğiniz bu kampanya suretiyle gün belirlemeli ve belirlediğiniz bu iki günde gene uygulamaya girip yumurtayı kırmalısınız. Böylece bol bol internet, sms ve konuşma hediyesi kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları
Türkiyenin en eski operatörlerinden biri olan Telsim’i satın alarak Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Vodafone, sürpriz hediyeler dağıtarak abone sayısını arttırmaya devam ediyor. Var olan kampanyalarını müşterilerin talepleri doğrultusunda güncelleyerek ve yeni kampanyalar ekleyerek kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor. Özellikle son zamanlarda internete olan talep doğrultusunda Vodafone bedava internet kampanyalarına olan ilgi de artış gösteriyor.

Vodafone her yıl müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama suretiyle fazlası kampanya düzenliyor. Bunlardan en çok talep gören ise tabi ki bedava internet kampanyaları. Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine özel belirleme edilen bu kampanyalara gelin bir göz atalım:

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

e-fatura ya da SMS fatura’ya geride bıraktığımız tüm vodafone aboneleri bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyaya dahil olarak 15 gün geçerli 1 GB internete sahip olabilirsiniz. bunun suretiyle yapmanız gereken; e-posta yolu ile faturanızı almak suretiyle; EFATURA boşluk EPOSTA ADRESİNİZİ yaz 7000’e SMS gönder. SMS ile faturanızı almak suretiyle; SMSFATURA yaz 7000’e SMS gönder.

Vodafone Bedava 500MB İnternet

Vodafone, herkes internetle tanışsız diye müşterilerine bu hediyeyi veriyor. İnternetsiz kaldığınızda ve acil internete ihtiyacınız varolduğunda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken; NET500MB yazıp 3636’ya kısa mesaj göndermek.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Mevcut SIM kartını 4.5G uyumlu SIM karta taşıyan ya da 4.5G uyumlu yeni hat alanlar bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Hattını 4.5G uyumlu hatla değiştirenler 4 GB internet kazanırken, 4.5G hat açtıranlar ise 1 GB hediye internet kazanabilir. Bunun suretiyle 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterli.

Pazartesi TL Yükle 2 GB Kazan Kampanyası

Faturasız hatlara yönelik bu kampanya ile hattınıza pazartesi günleri TL yükleyerek 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayda bir defa geçerli olan kampanyadan yararlanmak işte bu kadar kolay.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Kampanyası

Telefonunuza yüklemiş varolduğunuz mobil uygulamaya girerek bana ne var uygulaması ile bedava internet kazanıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bunun suretiyle haftada iki kez Vodafone yanımda uygulamasında belirleme edilen” bana ne var “ çarkını çevirerek sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda ile internet kazanabileceğiniz başka yöntemler ise şöyle;

Arkadaşını davetiye et 3 ay 9 GB
Sevdiklerini Vodafone’lu yap 3 ay 30 GB
Faturam güvende ile 1 GB
Hayata devam haftalık 5 GB
Hızla kazan haftalık 1 GB
Çark yenilendi haftalık 20 GB

Sizler suretiyle hazırladığımız yazımızda ülkemizde kullanılan 3 büyük operatörün müşterilerine sunmuş oldukları kampanyalara değindik. İnternet kullanımın ve internete olan ihtiyacın artığı bububugünümüzde mobil operatörler arasındaki rekabet de artıyor. Bu rekabetten karlı çıkan ise tabi ki müşteriler oluyor. Görmüş varolduğunuz gibi tüm operatörlerin bedava internet kampanyaları son hızıyla devam ediyor. Üstelik bu kampanyalardan yararlanmak son derece basittir. Öyle ki; iletişime devam etmek suretiyle her ay yapmak zorunda varolduğunuz bir şey olan TL yükleyerek bile bedava internet kazanabilirsiniz.

Sürekli devam eden kampanyalar dışında tüm operatörlerde aylık kampanyalar da gerçekleştiriliyor ve operatörler bu kampanyalarla müşteri çekmeyi amaçlıyor. Müşterilerin karşısına sık sık bu kampanyalarla çıkan operatörler, müşterilerini son derece memnun ediyor.

Yeni hat almak isteyenler ya da hattını başka bir operatöre taşımak isteyenler bu kampanyaları dikkatlice inceleyerek ona göre karar vermeli ve kendine en uygun operatörü seçmelidir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları
Müşterilerine fazlası kampanya sunan Türk Telekom kampanyalarının arasında bedava internet kazanmanızı sağlayan fazlası kampanya bulunuyor. Faturalı ya da faturasız tüm hatların yararlanabileceği Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ile müşteriler bedava internetin keyfini sürüyor.

Türk Telekom paket ücretleri müşterilerin bütçesini zorlamayacak şekilde düzenlenmiştir. Uygun fiyatlı paket ücretlerinin yanında aynı fazlası şekilde kazanabileceğiniz bedava internet kampanyaları da müşterilerin ilgisini çekiyor. Özellikle paketlerin ya da uygulamaların yanında verilen bedava internetlerden yararlanmak suretiyle türk Telekom müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer sizde türk Telekom müşterisi iseniz sizin suretiyle hazırladığımız kampanya listesine göz atın.

Sil Süpür Kampanyası

Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlanabildiği bu kampanyaya katılmak suretiyle türk Telekom mobil uygulamasından sil süpür yapmanız yeterli. Türk telekom müşterilerinin çok sevdiği, her hafta sürpriz hediyeler kazanabileceğiniz sil süpür ile 5 GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

Bunun suretiyle yapmanız gereken Türk Telekom online işlemler uygulamasını yüklemek. Daha sonra giriş yapmak ve sil süpür oyunu oynamak… Sil süpür oyunu her hafta Çarşamba ya da Cuma günü saat 06.00’a kadar yenilenmektedir. Eğer siz de Türk Telekom müşterisi iseniz sil süpür’ün hangi gün yenileneceğini mobil uygulamadan öğrenebilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom’un faturasız hat sahibi kadın müşterilerine sunduğu bir kampanyadır. Hediye sosyal medya kampanyası WhatsApp, Facebook ve Twitter’ a özel hediye internet veriyor. Ayda bir kez 30 TL yükleme yapan faturasız hat sahibi kadın müşteriler, sosyal medyada kullanılmak üzere 2 GB hediye internet kazanıyor. Hediye internetin 1 GB’ı WhatsApp, 1 GB’ı da Facebook ve Twitter’da kullanılabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak suretiyle SOSYAL PAKET yazıp 5555’e göndermeniz yeterli

E- Fatura Hediye 1 GB Kampanyası

Çevreyi ve doğayı güvenliğini sağlamak suretiyle başlatılan bu kampanya ile faturalı ve faturasız hat sahipleri e-fatura aboneliğini başlatarak 1 GB hediye internet kazanıyor. Yalnızca bir defaya mahsus olarak yararlanılan bu kampanya müşterilerine 1 hafta vaktince kullanabileceği 1 GB bedava internet veriyor. Kampanyadan yararlanmak suretiyle 1 GB e-posta adresiniz yazıp 3008’e göndermeniz yeterli.

4.5G 30 GB Hediye Kampanyası

16.07.2019 tarihinden önde Türk Telekom müşterisi olan ve 3G sim kartını 4.5G Sim kart ile değiştiren tüm faturalı ve faturasız hat sahibi müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Yalnızca 1 defa yararlanılan kampanya müşterilerine 30 gün vaktince kullanabilecekleri 30 GB internet verir. Kampanyadan yararlanmak yukarıda belirttiklerimiz dışında 4.5G yazıp 5555’e göndermeniz yeterli.

Yeni Yıl Demek Bol GB Demek Kampanyası

Yeni yıla özel düzenlenen kampanyadan faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri yararlanabilir. Bunun suretiyle yapmanız gereken türk Telekom mobil uygulamasını indirerek aylık 15 tl ye alabileceğiniz ek 5GB internet tarifesi almak. Bu tarifeyi alanlara 3 ay vaktince ek 5 GB, toplamda 15 GB internet hediye.

EBA Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı EBA projesine kaydolan tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine ek 3 GB hediye internet veriliyor. Bu kampanyadan kazandığınız internet sadece EBA üzerinde geçerli oluyor. Kampanyaya kayılmak suretiyle EBA yazıp 5555’e gönderin

Bunların dışında Türk Telekom, müşterilerine özel sürekli yeni kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalarla ilgili bilgi almak suretiyle mobil uygulamayı ziyaret edebilirsiniz. kampanyaların vakti doluyor olabilir, yararlanmak suretiyle tez edin.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
Türkiye’nin en eski mobil operatörü olan Turkcell, müşterilerine sunmuş varolduğu kampanyalarla bububugünümüzde hala popülerliğini koruyor. Teknolojinin ve internet kullanımının arttığı bu dönemde Turkcell de çağa ayak uyduruyor ve internet kampanyalarına ağırlık veriyor. Çünkü daha eskiden kullanıcılar dakika ve sms’in çok olmasını isterken, internetin hayatımızın bir parçası haluna geldiği bububugünümüzde internet paketlerine olan ilgi artıyor. Turkcell bedava internet kampanyaları, mobil operatörler arasında rekabetin arttığı son zamanlarda Turkcell’i bir adım öne çıkarıyor.

About the author

admin

1 Comment

Leave a Comment