Hediye İnternet

Mobil Operatör Kampanyaları

Written by admin

Ülkemizde hizmet veren mobil operatör sağlayıcıları arasındaki mobil operatör kampanyaları rekabeti her geçen gün artmaktadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom mobil operatörleri, müşterilerine uygun fiyata en iyi hizmeti sunabilmek için çeşitli mobil operatör kampanyaları düzenlemektedirler. Her mobil operatör hat sahiplerine faturalı ve faturasız olarak hizmet sunmaktadır. Faturalı hatlar belirli bir ücret karşılığı alınır ve içerisinde konuşma süresi, internet ve kısa mesaj hizmeti olan paketlere aylık düzenli bir ücret ödenmektedir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone kullanıcıları için hazırlanmış olan Vodafone yanımda uygulaması sayesinde kullanım bilgilerinizi (borç, fatura, GB…vb.) öğrenebileceğiniz gibi Vodafone’un sizler için hazırlamış olduğu internet kampanyalarını detaylı olarak inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer almakta olan “arkadaşlarını davet et 9 GB” bunun yanı sıra “sevdiklerini Vodafone’li yap 30 GB” ve Vodafone bana ne var çarkını çevirerek farklı GB miktarlarında olan bedava internet paketlerinde yararlanabilirsiniz.

Bana Ne Var Bedava İnternet Paketi

Telefonunuza yüklediğiniz Vodafone yanımda uygulaması sayesinde uygulama içerisinde yer almakta olan hediye çarkını çevirerek 5 GB’a kadar bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Bana ne var hediye çarkı sayesinde bedava internet kullanımı yanı sıra farklı kullanım hakları ve çeşitli indirim kuponları da kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Faturasız hat aboneleri ise yine belirli bir fiyat karşılığında paket satın alabilirler, aynı zamanda hatlarına yükledikleri TL miktarına göre kullanım sağlayabilirler. Mobil operatör kampanyaları çeşitli meslek gruplarına, emeklilere, yaşlılara, öğrencilere, engelli vatandaşlara yönelik oluşturulabilir. Kullanılmak istenen konuşma süresi, internetin fazlalığı ve SMS gibi veriler arttıkça aylık ödenecek fiyat miktarı da artmış olacaktır. Ancak her operatör bu fiyatları aynı düzeyde tutmamaktadır. Örneğin aynı konuşma süresine, aynı internete sahip bir operatör ile yine aynı miktarlarda hizmet sağlayan bir diğer operatörün fiyatları aynı olmayabilir. Bu yazımızda operatörlerin oluşturmuş oldukları kampanyalardan söz edeceğiz.   

En Uygun Tarife Hangi Operatörde

Ülkemizde cep telefonu kullanan bireylerin sayısının fazla olmasından dolayı en uygun tarife hangi operatörde sorusu günümüzde oldukça merak edilen bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm mobil operatörler karşılaştırıldığı zaman hem faturalı hem faturasız tarifeler arasında en uygun tarifelerin Türk Telekom’da olduğu görülmektedir.

Türk Telekom uygun fiyat politikası güderek mobil operatörler arasında karşılaştırıldığı zaman aynı konuşma süresini, aynı interneti ve aynı SMS hizmetini en uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır. Öğrencilere, engellilere, kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet faaliyeti yürüten vatandaşlara yönelik çeşitli kampanyaları bulunmaktadır ve bu kampanyalarda diğer operatörlere kıyasla yine daha uygun fiyata sunulmaktadır.

Turkcell Tarifeler

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

En yüksek kullanıcı sayısına sahip olan ve iletişim ve dijital dünya dinamiklerini yakından takip eden Turkcell kullanıcılarına sunduğu bedava internet kullanımı hakları ile birlikte birçok kampanya sayesinde de ücretsiz internet kazanma şansı sunmaktadır. Bu bedava internet kampanyalarından bazılarını sıralayacak olur isek;

Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell kullanıcılarına sunduğu bu hediye sayesinde mobil hat kullanım potansiyeli olan müşterilere bedava internet fırsatlarından yararlanmalarını sağlamak ve kullanım genişliğini arttırabilmek için yeni hat alan müşterilerine 5 GB hediye internet kullanım hakkı vermektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümünü kullanarak HAT HEDIYESI 5GB yazıp 2020’ye yollamak yeterli olacaktır.

Turkcell Dijital 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell bu kampanya ile dijital operatör uygulaması hesabına giriş yaparak kredi veyahut banka kartı ile paket satın alımı gerçekleştiren bütün faturasız hat müşterilerine 2 GB bedava internet kullanım hakkı vermektedir.

Turkcell mobil operatörler içinde en çok kullanılan operatördür. En çok talep görmesinden dolayı her bütçeye göre kampanyaları bulunmaktadır. Faturalı ve faturasız olarak birçok tarifeyi içerisinde barındıran Turkcell, öğrencilere yönelik de özel tarifeler oluşturmuştur. Bu yazımızda Turkcell tarifeler ve tarife fiyatlarına kısaca göz atacağız.

 • Her yöne 250 DK. konuşma + 4 GB internet paketi- 29 TL
 • Her yöne 500 DK. konuşma+ 6 GB internet paketi- 34 TL
 • Her yöne 1000 DK. konuşma+ 8 GB internet paketi- 42 TL
 • Her yöne 1000 DK. konuşma 10 GB internet+ 3 GB sosyal medya paketi-49 TL (25 yaş altı gençlere özel)
 • Her yöne 500 DK.konuşma+ 3 GB internet- 26 TL (faturasız tarife)
 • Her yöne 750 DK.konuşma+ 5 GB internet- 32 TL (faturasız tarife)

Vodafone Faturalı Tarifeler

Ülkemizde en çok kullanılan operatörlerden olan vodafone, müşterilerine avantajlı tarifeler sunmaktadır. Vodafone faturalı tarifeler genel olarak şu şekildedir;

 • Her yöne 750 DK. konuşma + 10 SMS+ 10 GB internet paketi- 33 TL
 • Her yöne 750 DK. konuşma + 250 SMS+ 11 GB internet paketi- 39 TL
 • Her yöne 1000 DK. konuşma+ 250 SMS+ 15 GB internet- 49 TL
 • Her yöne 750 DK. konuşma+ 7 GB internet+ 2 GB sosyal medya paketi- 29 TL (sadece gençlere yönelik)
 • Her yöne 1000 DK. konuşma+ 13 GB internet+ 4 GB sosyal medya paketi- 49 TL (sadece gençlere yönelik)

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Türk Telekom operatörü ülkemizde en uygun fiyata en ayrıcalıklı paketler sunan operatördür. Türk Telekom faturalı tarifeler uygun fiyatlarından dolayı son zamanlarda yoğun düzeyde talep görmektedir.  Gençlere, öğrencilere, engellilere, emeklilere yönelik oluşturulan çeşitli kampanyalar uygun fiyatlarla Türk Telekom mobil hat sahibi vatandaşlara sunulmaktadır. Türk Telekom faturalı tarifeler kısaca şu şekildedir;

 • Her yöne 1000 DK. konuşma+ 1000 SMS+ 8 GB internet paketi- 29 TL
 • Her yöne 1000 DK. konuşma+ 1000 SMS+ 12 GB internet paketi- 35 TL
 • Her yöne 1000 DK. konuşma + 1000 SMS+ 20 GB internet- 45 TL
 • Her yöne 1000 DK. konuşma+ 250 SMS+ 6 GB internet+ 4 GB sosyal medya paketi+ çeşitli ücretsiz uygulamalar- 35 TL (gençlere özel)

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Şüphesiz en çok tercih edilen ve kaliteli iletişim ağı sağlayan Türk Telekom sayesinde ücretsiz olarak internet paketleri kullanabilmeniz oldukça mümkündür. İçinde yaşamakta olduğumu dijital dünya sayesinde her nerede olursak olalım bir tık uzağımızda olan güncel olay ve bilgileri rahatlıkla takip edebilmek için internet kullanımına ihtiyacımız olacaktır. Katılacağınız kampanyalar ve yüklemeleriniz sonucu kazanacağınız bedava internet paketleri sayesinde internet üzerinde ister aradığınız bilgiye ulaşabilir, isterseniz de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Faturalı ve faturasız kullanıcılara farklı şekillerde hazırlanan kampanyalara kısaca göz atacak olur isek;

Hayat Eve Sığar Kampanyası

Bütün dünya olarak yaşadığımız zor günlerin neticesinde kontrollü sosyal hayat dönemi ile bulunduğumuz ortamdaki yoğunluğa, HES kodumuza ve risk takibine ulaşabilmek için Hayat Eve Sığar uygulamasını kullanmaktayız. Kontrollü sosyal hayata geçişi rahatlıkla sağlayabilmek adına Türk Telekom Hayat Eve Sığar uygulamasına erişimi tüm mobil kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır.

 Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom’un sunmuş olduğu bu kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirdikten sonra giriş yaparak sil süpür kısmını kullanmanız gerekmektedir. Buradan kazanacağınız bedava internet kullanımı hakları kısa mesaj olarak bilgilendirme yapılarak hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Geçiş Kampanyaları

Türk Telekom, ülkemizde mobil operatör olarak hizmet sağlayan en büyük operatörlerden biridir. Özellikle son dönemde gerçekleştirdiği kampanyalar bağlamında günden güne popüler hale gelmiştir. Her bütçeye uygun bol paketlerin bulunduğu Türk Telekom operatör firması, insanlara kendi hatlarını kullandırmak için son derece cazip teklifler sunmaktadır. Türk Telekom geçiş kampanyaları Türk Telekom mobil operatörüne geçiş yapmak isteyen bireysel hat sahipleri tarafından merak edilen bir konudur. Türk Telekom harici hat kullanan hat sahipleri, yüksek fiyatlardan, sürekli fiyatı artan paketlerde ya da mobil operatör hatlarının şebeke sorunlarından memnuniyet duymadığı durumlarda Türk Telekom’a geçmek istemektedirler. Bu noktada Türk Telekom diğer operatörlerden geçiş yapmak isteyen bireysel müşterilere son derece uygun paket tekliflerinde bulunmaktadır. bu paketlerden bazılarına göz atacağız.

Türk Telekom Cep Dostu 10 GB geçiş kampanyası, Türk Telekom’a geçen bireysel müşteriler için son derece cazip kampanyalardan biridir. Paket içeriği son derece geniş imkanlar sunmaktadır. Bu pakette her yöne konuşma yapmak için 3 bin dakika, aylık 10 GB internet paketi ve her yöne 3 bin SMS hakkı bulunmaktadır. son derece yoğun içeriğe sahip olan bu pakettin aylık ücreti ise 38 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom Cep Dostu 30 GB kampanyası yine Türk Telekom’a diğer hatlardan geçiş yapmak isteyen bireyler için tanımlanacak bir kampanyadır. Bu paket içerik olarak bireysel müşterilerine aylık her yöne yine 3 bin dakika konuşma, 3 bin SMS, ve 30 GB internet paketi sunmaktadır. Diğer hatlar ile karşılaştırıldığında son derece zengin bu içeriklerin aylık kullanım ücreti ise sadece 78 Türk lirasıdır.

Vodafone Faturasız Tarifeler

Vodafone ülkemizde yoğun olarak kullanıla ve tercih edilen mobil operatörlerden biridir. Vodafone  son derece geniş ve yoğun kullanıcı profiline sahip olduğu için kampanya ve içerik anlamında da kullanıcılarına birçok çeşit sunmaktadır. Vodafone mobil operatöründe faturalı hatlar için çeşitli tarifeler sunulduğu gibi faturasız tarifelerde de çeşitli tarifeler bulunmaktadır. Vodafone faturasız tarifeler, faturalı hat kullanmayan bireysel hat sahiplerinin tercih ettiği ve içerik çeşitlerini merak ettiği tarifelerdir. Bu yazımızda vodafone faturasız tarifelere göz atacağız.

Vodafone faturasız süper kolay paket olarak adlandırılan bu tarifede Vodafone faturasız hat sahibi müşterilerine içerik olarak aylık 30 Türk lirasına, her yöne 750 dakika konuşma,  her yöne 250 SMS VE 8 GB internet paketi sunmaktadır. Bu paket vodafone faturasız hat sahipleri tarafından en çok tercih edilen tarifedir.

Bir diğer Vodafone faturasız hat tarifesi ise, Hoş geldin kolay paketi olarak adlandırılan tarifedir. Bu tarife içerik olarak kullanıcılarına her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 ücretsiz SMS hakkı ve 25 GB internet sunmaktadır. Bu faturasız tarife yoğun internet kullanan hat sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

Vodafone yeni hat sahiplerine yönelik de tarifeler içermektedir. İnternet yerine konuşma dakikasının daha yoğun olmasını tercih eden bireyler için faturasız süper kolay paketi bulunmaktadır. Bu faturasız tarifede aylık her yöne 1500 dakika, her yöne 250 SMS ve aylık 500 MB internet sunulmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler

Türk Telekom uygun fiyat politikasından dolayı herkes için erişebilir ve kullanılabilir hale gelmiş bir operatördür. Firma ilke olarak bu temeli esas almaktadır. Türk Telekom, hem yeni hat sahiplerine hem de diğer operatörlerden kendilerine geçiş yapmak isteyenlere uygun fiyata, bol içerikli tarifler sunmaktadır. Bu içeriklerin sunulmasının temel sebebi Türk Telekom’a olan ilgi ve alakayı arttırmaktadır. Türk Telekom istatistiksel verilere göre diğer mobil operatörlerin, yani rakiplerinin kullanıcı sayısı bakımından gerisindedir. Bu açığı kapatmak için Türk Telekom sürekli olarak kampanyalar düzenlemekte, yeni tarifeler üretmektedir. Türk Telekom faturasız tarifeler Türk Telekom hattını kullanmak isteyen bireyler merak edilen bir konudur. Bu yazımızda Türk Telekom’da en çok tercih edilen faturasız tarifelere göz atacağız.

Türk Telekom’da en çok tercih edilen faturasız tarifelerin başında içeriğinde her yöne 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 4 GB internet paketi bulunan tarife gelmektedir. Bu tarifeye sahip olmak isteyen bireysel hat kullanıcıları aylık yalnızca 23 Türk lirası gibi bir ücret ödeyeceklerdir.

Diğer Türk Telekom faturasız tarifeleri ise şu şekildedir.

 • Her yöne 750 DK. konuşma+ 1000 SMS + 7 GB internet paketi – 27 TL
 • Her yöne 750 DK. konuşma+ 1000 SMS + 10 GB internet paket i- 32 TL
 • Her yöne 750 DK. konuşma + 1000 SMS + 20 GB internet – 45 TL
 • Her yöne 500 DK. konuşma+ 1000 SMS + 3 GB internet – 24 TL

Turkcell Geçiş Kampanyaları

Turkcell mobil operatörler bakımından ülkemizde en çok kullanılan operatördür. Turkcel’i rakiplerinden ayıran en keskin özelliği, kullanıcılarına vaat ettiği her bölgeden çekim gücüdür.  Turkcell mobil operatör olarak Ulaşılması zor olan taşra bölgelerinde dahi şebeke olarak çekim sağlayabilmektedir ve  Turkcell bu artsından dolayı yoğun olarak tercih edilmektedir. Milyonlarda insan mobil hat olarak Turkcell’i tercih etmektedir. Bu sebepten ötürü Turkcell içerik anlamında zengin bir tarife ve paket içermektedir. Bu tarifeler Turkcell’e geçmek isteyen bireyler için de bulunmaktadır. Turkcell geçiş kampanyaları bakımından oldukça zengindir. Turkcell diğer mobil operatörlere nazaran  tarife ücreti olarak daha pahalı olarak dikkat çekmektedir. Ancak Turkcell’e geçmek isteyenler için tarife ücretleri minimum düzeyde tutulmaya çalışılmıştır. Bu bir şirket stratejisidir. Turkcell geçiş kampanyalarına kısaca göz atacak olursak,

 • Her yöne 1000 DK. konuşma+ 1000 SMS + 8 GB internet paketi – 44 TL
 • Her yöne 1000 DK. konuşma+ 1000 SMS + 20 GB internet paketi- 69 TL
 • Her yöne 500 DK. konuşma + 1000 SMS + 3 GB internet – 34 TL
 • Her yöne 750 DK. konuşma + 1000 SMS + 6 GB internet – 44 TL
 • Her yöne 1000 DK. konuşma + 1000 SMS + 14 GB internet paketi – 64 TL
 • Her yöne 1500 DK. konuşma + 1000 SMS + 25 GB internet paketi – 79 TL
 • Her yöne 1500 DK. konuşma + 1000 SMS + 35 GB internet – 149 TL

Bip Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Bip uygulaması üzerinden bedava internet kazanabilmek için haftalık olarak en çok mesaj atma hedefine ulaşmış olmanız gerekmektedir. Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra BİP Yıldızları’nı takip ederek yarışmaya başlayabilmeniz mümkündür. İster arkadaşlarınıza ister grup mesajları atarak haftalık 100,250,500,1000,1500,5000 ve 10.000 hedeflerine ulaşarak 1 GB -2 GB hediye internet kullanımı kazanabilirsiniz.

 Yeni ve güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilmek için Bip uygulamasını indirerek güncel yarışma ve bilgileri takip etmeniz de mümkündür.

About the author

admin

Leave a Comment